New South Wales

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w New South Wales

Nieruchomość na sprzedaż w Nowej Południowej Walii

Nowa Południowa Walia to stan w południowo-wschodniej Australii, charakteryzujący się nadmorskimi miastami i parkami narodowymi. W stolicy, Sydney, znajdują się kultowe budynki tego kraju, takie jak Opera w Sydney i most Harbour Bridge.

Nowa Południowa Walia znajduje się w południowo-wschodniej części, graniczącej od południa z Wiktorią, od północy z Queensland, od zachodu z Australią Południową. Obejmuje również wyspę Lord Howe na południowym Pacyfiku. Na terytorium znajdują się dwie enklawy: Terytorium Australijskiej Stolicy i Terytorium Zatoki Jervis.

Jeśli chcesz przeprowadzić się do Australii i chcesz kupić nieruchomość na sprzedaż w Nowej Południowej Walii, musisz znać kilka wiadomości na temat rynku nieruchomości.

Rynek nieruchomości w regionie Nowej Południowej Walii jest silniejszy niż Sydney, ale bądź ostrożny, ponieważ ma więcej pułapek.

Wartości regionalne Nowej Południowej Walii wzrosły o 3,2% w ostatnim roku finansowym, podczas gdy metro w Sydney spadło o 4,5%.

W pierwszym kwartale 2018 roku odsetek strat z tytułu odsprzedaży Sydney wyniósł 2,4%. Botany Bay, Hunters Hill, Mosman i Willoughby nie miały strat w odsprzedaży, podczas gdy Burwood, Canterbury i Hurstville miały najwyższy procent strat.

Odsprzedaż przynosząca straty na rynkach regionalnych Nowej Południowej Walii wyniosła 4,2%. W konsekwencji, nawet w okresach utrzymującej się regionalnej siły cen, ich strata była prawie dwukrotnie większa niż w Sydney.

 

Kluczowy kontekst demograficzny pozostaje niezmieniony, a najnowsze dane liczbowe dotyczące populacji Australijskiego Biura Statystycznego pokazują, że około dwie trzecie lub 15,8 miliona z 24,6 miliona Australijczyków mieszkających w Sydney, Melbourne, Brisbane, Perth i Adelajdzie.

Ta koncentracja ludzi doprowadziła do stwierdzenia, że ​​losy Australii zależały w dużej mierze od garstki kapitału.

Analiza danych dotyczących sprzedaży wykazała, że ​​właściciele domów w najpopularniejszych regionach miasta osiągnęli średni zysk w wysokości do 875 000 USD z odsprzedaży swoich domów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Stało się tak, gdy średnia cena domów w Sydney spadła o 6% w ciągu ostatniego roku.

Czarujący stan Nowa Południowa Walia szczyci się dużą liczbą tętniących życiem miast i głównych ośrodków regionalnych, w których działają różnorodne i kwitnące gałęzie przemysłu. Poza kosmopolitycznymi granicami Sydney, stolicy stanu, znajdują się główne nadmorskie miasta Newcastle i Wollongong, a także wiele innych interesujących ośrodków regionalnych, w których poszukuje się nieruchomości na sprzedaż w Nowej Południowej Walii.

 

Sydney, jedno z największych miast świata, jest bogatym i wielokulturowym domem dla 5,1 miliona ludzi. Słynące z wysokiej jakości życia Sydney jest wiodącym ośrodkiem finansowym i handlowym Australii i jest liderem w wielu branżach, w tym w gospodarce cyfrowej, produkcji, usługach profesjonalnych, badaniach, edukacji i turystyce.

Najlepsze miejsca do mieszkania i poszukiwania nieruchomości na sprzedaż w Nowej Południowej Walii to Sydney, Newcastle i Wollongong.

Centralna dzielnica biznesowa Sydney znajduje się w samym sercu miasta, obok słynnej opery w Sydney i mostu Harbour Bridge. Inne duże centra handlowe są rozproszone po całym mieście, w tym North Sydney i Macquarie Park na północy, Parramatta na zachodzie oraz ośrodki przemysłowe w południowej części miasta i wokół niego.

Newcastle to duże miasto regionalne, położone zaledwie dwie godziny jazdy na północ od Sydney, w samym sercu regionu winiarskiego Hunter Valley.

Będąc jednym z największych portów na świecie, Newcastle ma dynamicznie rozwijającą się gospodarkę lokalną, a jego aktywa przemysłowe i produkcyjne rozszerzyły się o inne sektory, takie jak rolnictwo, edukacja i zdrowie.

W przeszłości uznano je za jedno z 10 najlepszych miast na świecie. Newcastle szczyci się silną kulturą nadmorską, wschodzącą sceną artystyczną, przyjaznymi ludźmi i zrelaksowanym stylem życia.

Jeśli wolisz kupić nieruchomość na sprzedaż w pobliżu plaży, Wollongong jest tętniącym życiem nadmorskim miastem z populacją około 204 0004, położonym zaledwie 90 minut jazdy na południe od Sydney.

Wollongong jest uznawany za jeden z wiodących ośrodków przemysłowych i produkcyjnych w Australii.

Położony na malowniczym południowym wybrzeżu Nowej Południowej Walii, Wollongong otoczony jest dziewiczymi plażami i parkami narodowymi.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 3033

Sprzedaż Dom, New South Wales, Sydney, Sidney, .

3,425,046.92PLN
Sprzedaż
Dom

354 m²
NOWY DOM. Nigdy nie mieszkał w! Wszystkie oferty SUBMITTED.DALKEITH JAKOŚCI we wspaniałej lokalizacji. Oszałamiająca jest jedynym słowem, które ma spr...
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB